CENTRUM OBRÓBKI STALI

tylko nowoczesne technologie

zadzwoń +48 12 252 38 38

Kontakt

 

Biuro Techniczno - Handlowe  BTH IMPORT STAL Sp. z o.o

ul. Christo Botewa 16  30-798 Kraków, Polska

NIP: 6793106652         REGON: 36049338600000

KRS: 0000537117        KRS w wersji elektronicznej

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy

 

e-mail: biuro@bth.pl

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 od Poniedziałku do Piątku

Godziny rozładunku: 8:00 - 15:00 od Poniedziałku do Piatku

 

Hala Produkcyjna BTH Podłęże

 

Dział Handlowy - stal

 

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

Fax

E-mail

Paweł Labut

+48122523804

+48126503356

hurtks@bth.pl

Marcin Twardosz

+48122523818

+48126503356

hurtmt@bth.pl

Wojciech Woźniak

+48122523868

+48126503356

hurtdw@bth.pl

Przemysław Drzewosz

+48122523858

+48126503356

hurtdw@bth.pl

Jan Kubowicz

+48122523838

+48126503356

hurtjk@bth.pl

Tomasz Wal

+48122523848

+48126503356

hurtjk@bth.pl

Mariusz Zmyj

+48122523871

+48126503356

hurtmt@bth.pl

Mateusz Wietecha

+48122523828

+48126503356

hurtjk@bth.pl

Łukasz Obuchowski

+48122523878

+48126503356

hurtdw@bth.pl

Paweł Bugaj

+48122523827

+48126503356

hurtmt@bth.pl

Walery Richardt

+48122523811

+48126503356

hurtks@bth.pl

Rafał Gembarzewski – Export

+48122523802

+48126503356

export@bth.pl

Alfred Smela – Export

+48122523855

+48126503356

export@bth.pl

Piotr Rodzeń - Export

+48122523812

+48126503356

export@bth.pl

Michał Sowula – Detal

+48122523865

+48126503356

detal@bth.pl

 

 

 

 

Usługi obróbki metalu

 

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

Fax

E-mail

Michał Gawenda

+48122523853

+48122523883

laser@bth.pl

Waldemar Heichman

+48122523847

+48122523883

laser@bth.pl

Dariusz Bartłomowicz

+48122523843

+48122523883

laser@bth.pl

Łukasz Zachariasz

+48122523823

+48122523883

laser@bth.pl

Łukasz Kotarba

+48122523857

+48122523883

laser@bth.pl

Michał Karbowski

+48122523863

+48122523883

laser@bth.pl

Łukasz Dymacz

+48122523803

+48122523883

laser@bth.pl

Monika Cepil

+48122523879

+48122523883

laser@bth.pl

Tomasz Marzec

+48122523833

+48122523883

laser@bth.pl

Kamil Sapiński

+48122523837

+48122523883

laser@bth.pl

       

Rury bezszwowe

 

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

Fax

E-mail

Waldemar Heichman

+48122523847

+48122523883

laser@bth.pl

       

Księgowość

 

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

Fax

E-mail

Monika Górnikiewicz

+48122523866

+48122523840

ksiegowosc@bth.pl

Lidia Prochownik

+48122523856 +48122523840 lprochownik@bth.pl

Monika Piwowarska

+48122523846

+48122523840

mpiwowarska@bth.pl

Monika Kiszka

+48122523876

+48122523840

mlitwa@bth.pl

Paulina Pęcak

+48122523888

+48122523840

ppecak@bth.pl

Paulina Chorogiewska

+48122523820

+48122523840

pchorogiewska@bth.pl

Dorota Bartłomowicz - Faktury

+48122523814

+48122523840

dbartlomowicz@bth.pl

Maria Milczanowska - Kasa

+48122523826

+48122523826

mmilczanowska@bth.pl

       

Dział Importu Stali

 

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

Fax

E-mail

Tomasz Kotarba

+48122523855

+48122523845

biuro@bth.pl

Danuta Nowak

+48122523835

+48122523845

dnowak@bth.pl

Kamil Gut

+48122523887

+48122523845

biuro@bth.pl

Joanna Tatuśko

+48122523821

+48122523845

jtatusko@bth.pl

Mateusz Kuder – Quality

+48122523865

+48122523845

quality@bth.pl

       

Oddział Warszawa

 

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

Fax

E-mail

Agnieszka Małkowska

+48697475707

 

amalkowska@bth.pl

       
Oddział Koszalin      
Imię Nazwisko Telefon Fax E-mail
Justyna Kowalska +48697970277   jkowalska@bth.pl
       
Oddział Poznań      

Imię Nazwisko

Telefon

Fax

E-mail

Kamil Chrzanowski +48697959343   kchrzanowski@bth.pl