• CENTRUM OBRÓBKI STALI

tylko nowoczesne technologie

zadzwoń +48 12 252 38 38

Praca

Operator PrasyKrawędziowej CNC (TRUMPF)

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska
• Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za obsługę prasy krawędziowej CNC.
• Samodzielne programowanie prasy i dobieranie narzędzi do rysunku technicznego i wykonanego wcześniej rozwinięcia

Wymagania:
• umiejętność obsługi prasy krawędziowej CNC,
• umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
• biegła znajomość rysunku technicznego
• min.roczne doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
• mile widziana umiejętność obsługi suwnicy oraz wózka widłowego

Oferujemy:
• atrakcyjne stałe wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym
• pracę stacjonarną w centrali w Krakowie,
• ciekawą pracę w zgranym, doświadczonym zespole,
• mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
• pracę w systemie trzy zmianowym

ZGŁOSZENIE SWOJEJ KANDYDATURY WRAZ Z CV PROSZĘ WYSŁAĆ NA:
LKOTARBA@BTH.PL