• CENTRUM OBRÓBKI STALI

  • CENTRUM OBRÓBKI STALI

  • CENTRUM OBRÓBKI STALI

  • CENTRUM OBRÓBKI STALI

  • CENTRUM OBRÓBKI STALI

  • CENTRUM OBRÓBKI STALI

Pouze moderní technologie

volání +48 12 252 38 38

Kontakt

Wybranie przycisku „wyślij” jest równoznaczne z wyrażeniem przeze mnie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Techniczno-Handlowe BTH Import STAL Sp. z o.o z siedzibą pod adresem: ul. Christo Botewa 16, 30-798 Kraków zwaną dalej Spółką, w celu otrzymania odpowiedzi na przesłaną korespondencję.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Biuro Techniczno - Handlowe  BTH IMPORT STAL Sp. z o.o

ul. Christo Botewa 16  30-798 Kraków, Polska

NIP: 6793106652         REGON: 36049338600000         BDO: 000047382

KRS: 0000537117        KRS w wersji elektronicznej

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy

 

e-mail: biuro@bth.pl

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 od Poniedziałku do Piątku

Godziny rozładunku: 8:00 - 15:00 od Poniedziałku do Piątku

 

 

 

BTH Kraków - Nawigacja BTH Podłęże - Nawigacja

GPS   50.038426, 20.036680

GPS   50.024543, 20.175104

 

Dział Handlowy - Stal

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Rafał Nowak

+48122110514

hurtrn@bth.pl

Przemysław Toczek

+48122523817

hurtrn@bth.pl

Paweł Labut

+48122523804

hurtks@bth.pl

Marcin Twardosz

+48122523818

hurtmt@bth.pl

Wojciech Woźniak

+48122523868

hurtjk@bth.pl

Przemysław Drzewosz

+48122523858

hurtdw@bth.pl

Agata Śmiech

+48122523838

hurtjk@bth.pl

Tomasz Wal

+48122523848

hurtks@bth.pl

Marcin Mosurek

+48122110516

hurtks@bth.pl

Mariusz Zmyj

+48122523871

hurtmt@bth.pl

Mateusz Wietecha

+48122523828

hurtdw@bth.pl

Łukasz Obuchowski

+48122523878

hurtdw@bth.pl

Paweł Bugaj

+48122523827

hurtmt@bth.pl

Vladyslav Sydorenko – Export

+48122523811

export@bth.pl

Rafał Gembarzewski – Export

+48122523802

export@bth.pl

Export

+48122110555

export@bth.pl

Piotr Rodzeń – Export

+48122523812

export@bth.pl

Michał Sowula – Detal

+48122523865

detal@bth.pl

 

 

 

Usługi obróbki metalu

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Waldemar Heichman

+48122523847

laser@bth.pl

Łukasz Zachariasz

+48122523823

laser@bth.pl

Łukasz Kotarba

+48122523857

laser@bth.pl

Łukasz Dymacz

+48122523803

laser@bth.pl

Monika Cepil

+48122523879

laser@bth.pl

Tomasz Marzec

+48122523833

laser@bth.pl

Kamil Sapiński

+48122523837

laser@bth.pl

 

 

 

Logistyka - Dział obróbki metalu

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Jan Dymacz

+48122523853

laser.logistyka@bth.pl

Sylwester Stoch

+48122523843

laser.logistyka@bth.pl

Dariusz Bartłomowicz

+48122523834

laser.logistyka@bth.pl

 

 

 

Rury bezszwowe

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Waldemar Heichman

+48122523847

wheichman@bth.pl

 

 

 

Dział Handlowy - Elementy złączne

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Adam Mrugała

+48122523851

sruby@bth.pl

 

+48122523810

sruby@bth.pl

 

 

 

Księgowość

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Monika Górnikiewicz

+48122523866

ksiegowosc@bth.pl

Lidia Prochownik

+48122523856

lprochownik@bth.pl

Katarzyna Telecka

+48122523846

ktelecka@bth.pl

Anna Pasławska

+48122523888

apaslawska@bth.pl

Dorota Bartłomowicz - Faktury

+48122523814

dbartlomowicz@bth.pl

Maria Milczanowska - Kasa

+48122523826

mmilczanowska@bth.pl

 

 

 

Dział Importu Stali

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Danuta Nowak

+48122523835

dnowak@bth.pl

Kamil Gut

+48122523887

kgut@bth.pl

Katarzyna Małecka

+48122523884

kmalecka@bth.pl

Joanna Tatuśko

+48122523821

jtatusko@bth.pl

 

 

 

Oddział Warszawa

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Agnieszka Małkowska

+48697475707

amalkowska@bth.pl

 

 

 

Oddział Koszalin

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Justyna Kowalska

+48697970277

jkowalska@bth.pl

 

 

 

Oddział Poznań

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Kamil Chrzanowski

+48697959343

kchrzanowski@bth.pl

 

 

 

Oddział Gdańsk

 

 

Imię Nazwisko

Telefon

E-mail

Agnieszka Tomczak

+48504784460

atomczak@bth.pl

Dorota Sargalska

+48504784461

dsargalska@bth.pl